Firma BellCon jest duńską firmą, powstała na początku lat dziewięćdziesiątych jako producent wysokiej jakości lamp UV do weryfikowania banknotów. Przez lata dziewięćdziesiąte duńskie lampy UV osiągnęły niezrównany sukces na europejskim rynku, co dało początek kolejnym produktom, które były w czołówce desingu i technologii. W roku 1994 firma opracowała nowy wykrywacz elektoniczny do wykrywana fałszywych banknotów w dolarach amerykańskich. Dzięki zastosowanej tehnologii był to pierwszy na świecie detektor biurkowy, który był w stanie wykryć nawet najepiej wykonane falsyfikaty. Ugruntowało to reputację BellCona oraz pozycję pionera innowacji w dziedzinie urządzeń do obsługi gotówki.W ostatnich latach ze względu na zapotrzebowanie ze strony dystrybutorów BellCon rozszerzył portfolio swoich produktów, który obejmuje także urządzenia do liczenia i sortowania banknotów i monet.

Tak więc dzisiaj BellCon oferuje szeroką gamę urządzeń spełniających wymagania większości użytkowników w zakresie obsługi gotówki w nowoczesnym świecie, gdzie nacisk kładzie się na wydajność i gdzie akceptowane są tylko niezawodne i dobrze zaprojektowane rozwiązania. Ich rzemiosło było doskonalone przez lata, gdzie stale poprawiali swoją pozycję, ucząc się z przeszłości i patrząc w przyszłość, aby zapewnić, że BellCon pozostaje na czele innowacji i wymagań rynku.

Patrząc w przyszłość na następne ćwierć wieku, BellCon będzie kontynuował tę misję wraz z naszą globalną siecią zaufanych dystrybutorów, którzy polegają i oczekują, że będą kontynuować ich filozofię produktu, jak również utrzymywać ich wiodącą na rynku koncentrację na wsparciu handlowym i technicznym.

Produkty


Liczarki banknotów


Testery banknotów


Akcesoria