Dlaczego my?

Lipiec 12, 2016

Od 27 lat kształtujemy branżę automatyki bankowej i biurowej w Polsce.

 

Dostarczamy bankom, sortowniom, kantorom wymiany walut i wielu innym firmom maszyny do liczenia i sortowania pieniędzy oraz niszczarki o bardzo dobrych parametrach. Dzięki temu, że zapewniamy także kompleksową obsługę tych urządzeń, nasi klienci mogą korzystać z nich przez lata.

 

Jesteśmy specjalistami od obsługi obrotu gotówkowego.  Maszynami do automatyki bankowej i biurowej, dzięki którym nasi klienci mogą szybko i bezbłędnie liczyć i weryfikować banknoty oraz niszczyć poufne dokumenty zajmujemy się od 27 lat.

Nasze usługi są bardzo konkurencyjne. Jesteśmy w stanie nie tylko doradzić klientom wybór odpowiednich dla nich urządzeń, dostarczyć je w korzystnej cenie i serwisować, ale także aktualizować oprogramowanie, tworzyć nowe rozwiązania i opcje liczenia.

Dzięki temu, urządzenia, którymi się opiekujemy pracują dłużej, efektywniej, generują niższe koszty i całkowicie eliminują ryzyko błędów. A nasi klienci działają sprawniej niż konkurencja, bo ich rozwój nie jest hamowany przez urządzania, niedopasowane do potrzeb.

Koniec końców, to oznacza, że nasi klienci skuteczniej niż inne firmy zastępują maszynami ludzi, a to przekłada się na ich większą konkurencyjność i wyższe zyski.

Dlaczego warto z nami pracować?

 

Zatrudniamy najbardziej doświadczonych ludzi w branży.

Serwis Bank został założony w 1990 roku przez grupę specjalistów z departamentu serwisowego Narodowego Banku Polskiego. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, pracować będziesz z najlepiej wyszkolonymi i najbardziej doświadczonymi ludźmi w branży.

Oszczędzamy Twój czas i pieniądze.

Dzięki świetnej znajomości rynku umiemy znaleźć dla Ciebie maszyny o bardzo dobrych parametrach i zaoferować je w korzystnych cenach. Oferujemy także kompleksowy, fachowy serwis, dzięki któremu urządzenia mogą służyć długo, pracować efektywnie i generować niskie koszty.

Zapewniamy 48 h reakcji serwisowej, w całej Polsce.

Dzięki temu, że mamy duży magazyn części zamiennych, naprawy wykonujemy w rekordowo krótkim czasie. Siatka serwisantów w całej Polsce pozwala nam objąć opieką serwisą maszyny u klientów w całym kraju.

 

workplace1