O FIRMIE


Od 27 lat kształtujemy branżę automatyki bankowej i biurowej w Polsce.


Dostarczamy bankom, sortowniom, kantorom wymiany walut i wielu innym firmom maszyny do liczenia i sortowania pieniędzy oraz niszczarki o bardzo dobrych parametrach. Dzięki temu, że zapewniamy także kompleksową obsługę tych urządzeń, nasi klienci mogą korzystać z nich przez lata.

Jesteśmy specjalistami od obsługi obrotu gotówkowego. Maszynami do automatyki bankowej i biurowej, dzięki którym nasi klienci mogą szybko i bezbłędnie liczyć i weryfikować banknoty oraz niszczyć poufne dokumenty zajmujemy się od 27 lat.

Nasze usługi są bardzo konkurencyjne. Jesteśmy w stanie nie tylko doradzić klientom wybór odpowiednich dla nich urządzeń, dostarczyć je w korzystnej cenie i serwisować, ale także aktualizować oprogramowanie, tworzyć nowe rozwiązania i opcje liczenia.

Dzięki temu, urządzenia, którymi się opiekujemy pracują dłużej, efektywniej, generują niższe koszty i całkowicie eliminują ryzyko błędów. A nasi klienci działają sprawniej niż konkurencja, bo ich rozwój nie jest hamowany przez urządzania, niedopasowane do potrzeb.

Koniec końców, to oznacza, że nasi klienci skuteczniej niż inne firmy zastępują maszynami ludzi, a to przekłada się na ich większą konkurencyjność i wyższe zyski.

SerwisBank - liczarki do pieniędzy i banknotów, niszczarki biurowe


SerwisBank to wieloletnie doświadczenie na rynku i współpraca z najlepszymi dystrybutorami automatyki bankowej. Sprzedajemy profesjonalne liczarki banknotów wyłącznie od najlepszych producentów, znane ze swojej niezawodności i przede wszystkim dokładności liczenia banknotów. Liczarka banknotów doskonale sprawdza się nie tylko w bankach, ale także w różnych instytucjach finansowych czy w firmach, w których obraca się dużymi pieniędzmi, gdzie liczenie ich wartości zajmuje zbyt wiele czasu. Nasi Klienci mogą korzystać z nowoczesnych liczarek zakupionych w korzystnych cenach i jednocześnie mieć wsparcie serwisowe naszej firmy.

Korzystaj z profesjonalnej opieki serwisowej


Każda osoba decydująca się na zakup liczarek z naszej oferty zostaje objęta pełną opieką serwisową gwarantowaną przez świetnych specjalistów. Usługa świadczona jest na terenie całego kraju i nasi pracownicy zawsze sprawnie reagują na wszystkie zgłoszenia. Zaufało nam już wiele banków oraz instytucji finansowych. Teraz również Ty możesz dołączyć do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, zamawiając liczarki banknotów z najwyższej półki w przystępnej cenie.

Produkty najwyższej jakości specjalnie dla Ciebie


Oferta zarówno w zakresie wypożyczenia, jak też sprzedaży liczarek do banknotów obejmuje urządzenia wysokiej klasy, cenione na rynku międzynarodowym. Maszyny mogą obliczać sumy pieniędzy znajdujących się w pliku, jak też określać w krótkim czasie ich ilość. Każda liczarka do banknotów dociera do Ciebie w nienagannym stanie wraz z instrukcją obsługi. Dzięki temu możesz od razu zacząć przeliczanie banknotów. Dostępny sprzęt jest niezawodny - ta cecha została potwierdzona licznymi opiniami specjalistów i użytkowników. Możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów, wybierając liczarki banknotów dopasowane do Twoich potrzeb.

Nasze Certyfikaty