OMiTech To nowoczesne wzornictwo i łatwość obsługi, innowacyjność, wygoda i oszczędność czasu. Niszczarki łączą funkcjonalność i łatwość obsługi. Przystosowane są do niszczenia zarówno pojedynczych kartek, jak i stosów papieru w łatwy i niezawodny sposób.To doskonałe połączenie elegancji i nowoczesności – urządzenia z tej serii mogą spełniać funkcję poręcznych urządzeń przybiurkowych, a także mocnych urządzeń centralnych przeznaczonych do użytku przez kilkuosobowe zespoły.

 

Niszczarki OMiTech to kompaktowych rozmiarów profesjonalne urządzenia idealne do użytku zarówno domowego jak i w biurze o średnim natężeniu pracy. Niszczarki są zgodne z normami RODO, czyli odznaczają się wysokim stopniem normy DIN.
W swojej ofercie posiadamy urządzenia o dwóch najpopularniejszych poziomach bezpieczeństwa DIN – P4 oraz P5, które spełniają kryteria RODO.

Poziom P4 - jest to właściwe rozwiązanie do niszczenia dokumentów szczególnie poufnych. Ścinki mają szerokość 4mm. W tym przypadku kosz zapełnia się nieco szybciej, niż w przypadku poziomu P5.

Poziom P5 - poziom zabezpieczeń stworzono z myślą o niszczeniu dokumentów z tajnymi informacjami, dlatego ścinki w tym przypadku mają szerokość tylko 2mm. Bez wątpienia zaletą takiego poziomu bezpieczeństwa jest rzadsza potrzeba opróżniania kosza.
Pracując na naszych niszczarkach nie trzeba specjalnie odseparowywać zszywek i spinaczy, ponieważ niszczarki niszczą je bez problemu wraz z dokumentami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić dużo czasu.
Ponadto niszczarki są wyposażone w dodatkowe ostrza tnące karty kredytowe, płyty CD/DVD.

Niezwykle przydatną funkcją, którą posiadają nasze urządzenia jest zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowo mają wbudowany czujnik chroniący przed przeciążeniem, dzięki tej opcji urządzenie chroni przekładnie przed uszkodzeniem i zapewnia nam wieloletnią pracę.

Wszystkie urządzenia są wyposażone w automatyczny czujnik startu a także szczelinę ograniczającą ilość wkładanych kartek a także w kółka, dzięki czemu niszczarki są w pełni mobilne.
Warto zwrócić uwagę na niezwykle przydatną funkcję czujnika przepełnienia kosza na ścinki – urządzenie poinformuje nas poprzez święcącą kontrolkę o jego zapełnieniu.

W naszym asortymencie znajdują się modele, które niszczą od 10 kartek/70g do 35 kartek/70g.

Niszczarki charakteryzują się niezwykle płynną i cichą pracą. Poziom hałasu emitowany jest mniejszy niż 58 dB.
Dla porównania hałas emitowany przez odkurzacz to 68 – 80 dB.

Niszczarki