Firma SCAN COIN założona została w Malmö w Szwecji w roku 1966, gdzie kilku młodych przedsiębiorców zaczęło realizować swoje pomysły. Metody pracy założycieli i dalekowzroczne rozwiązania techniczne od samego początku kwestionowały tradycyjne metody. Kiedy firma otrzymała nazwę SCAN COIN, miała na celu podkreślenie kierunku. W tym momencie skandynawia wydawała się słusznym celem - nie planowali przejąć władzy nad światem. Dziś firma jest silną marką rozwiązań do zarządzania gotówką. Grupa SCAN COIN została przejęta przez SUZOHAPP w 2015 roku i jest teraz w pełni zintegrowana z grupą SUZOHAPP, w której SCAN COIN z dumą jest marką rozwiązania do zarządzania gotówką.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu jako dostawca rozwiązań w zakresie przetwarzania gotówki, firma uzyskała nieoceniony wgląd w każdy segment obsługi gotówki. Połączenie zaawansowanej technologii SCAN COIN i wiedzy branżowej zapewnia, że ​​dostępne rozwiązania sprawiają, że obsługa gotówki jest ekonomicznie opłacalna.

Gotówka pozostaje popularnym i wymagającym środkiem płatniczym. Ciągłym wyzwaniem jest znalezienie nowych rozwiązań w celu usprawnienia opłacalnej obsługi gotówki.

SUZOHAPP to firma technologiczna dostarczająca oprogramowanie i sprzęt do automatyzacji obsługi gotówki i rozwiązań samoobsługowych dla ponad 25 000 klientów na całym świecie. Technologia SUZOHAPP umożliwia automatyzację klientom działającym na różnych rynkach końcowych, w tym w handlu detalicznym, transporcie, grach, bankowości, automatach i rozrywce.

Produkty


Liczarki bilonu


Sortery bilonu


Pakowanie bilonu


Depozyt i recykling bilonu